0216 450 66 30
en
Sosyal Medya Hesaplarımız

Geotech M5 Elektrikli Scooter 350W

Bisiklet Açıklaması

Son derece akıllı, bluetoothlu iOS ve Android mobil telefon uyumlu, elektrikli scooter M5’i kullandıkça ona bağlanacaksınız. 25 Km mesafeyi rahatlıkla gidebilirsiniz. 18 Km hıza çıkabilen teknoloji harikası Geotech M5, 8.5 inç patlamayan dolgu lastiklere sahip. Aktif kullanım sırasında ledli alt aydınlatmalara sahip olan Geotech katlanabilen elektrikli scooter ayrıca ön süspansiyona sahiptir.

Bisiklet Özellikleri

MOTOR: 350W
BATARYA: 36V / 7.5 AH
ŞARJ SÜRESİ: 4-6 SAAT
EKRAN: LED
GÖVDE: ALUMİNYUM
LASTİKLER: YÜKSEK DAYANIMLI KAUÇUK DOLGU
MAKSİMUM EĞİM: 15 Derece
MAKSİMUM HIZ: 18 km/s (1. Hız Modu: 12 km/s, 2. Hız Modu: 15 km/s, 3. Hız Modu: 18 km/s)
FRENLEME: ELEKTRİKLİ MOTOR FREN VE DİSK FREN BİRLİKTE
BORD UZUNLUĞU: 87.5 mm
VOLTAJ: 36 V
RESİSTANS: IPX4
KUTU BOYUTU: 117X25X47 cm
KATLANMIŞ BOYUTU: 117X25X47 cm
AÇIK BOYUTU: 112X50X111 cm
TAŞIMA KAPASİTESİ: 150 Kg
DEVİR: 16-50

 

Mega Motora sahip Akıllı Geotech M5 elektrikli scooter, en iyi katlanabilen scooter özelliğini taşıyor. Geotech M5 ayrıca çok sayıda şaşırtıcı özelliklere sahip. Yapacağınız yolculuk konforlu olsun diye tüm ayrıntılar düşünülmüş. Frenler, dayanıklılık, uzun ömürlü pil, inanılmaz tasarım ve renk gibi özellikler ilk etapta göze çarpıyor. İşe gidip gelmek için bu elektrikli scooterı kullandıkça ona bağlanacaksınız. En önemlisi rakiplerine nazaran tüm gövdesi dayanıklı bir alüminyum alaşımdan yapılmıştır.
Sürüşünüzün tüm yönlerini yapılandırmanıza olanak tanıyan gelişmiş bir akıllı telefon uygulamasına sahip özellik dolu bir scooter. Bluetooth ile akıllı telefonunuza bağlayabilirsiniz, bu da scooterın ne kadar pilin kaldığını, hızlı yol durumunuzu ve çok daha fazlasını kontrol etmenizi sağlar.
18 km/s ‘lik maksimum sürüş hızına ulaşan M5 güçlü bir 350 watt motora sahiptir. Scooter’ın ağırlığı sadece 15.7 kg’dır ve biniciler için 100 kg’a kadar derecelendirilmiştir. Fakat taşıma kapasitesi 150 Kg dır. 36 voltaja sahip lityum iyon pil, tam şarjla 4 saat sürebilir. Şarj başına menzil, şarj konusunda endişelenmemeniz için 25 km kolayca gidebilir.
Lastiğe gelince, engebeli ve kaygan yolların daha iyi desteklenmesi ile size rahat ve güvenli bir sürüş sağlayan güçlü, dayanıklı bir 8,5 inç lastiksiz lastiğe sahiptir. Frenler elektrikli bir scooter’ın en önemli şeyidir, bu scooter sürüş sırasında scooter hızını kontrol etmenize yardımcı olan dayanıklı manyetik frenlere sahiptir. Yani basit bir deyimle motor frenleme sistemine sahiptir. Elle kontrol edilebilen inanılmaz bir fren sistemidir.
Bu scooter bir ön ışık ve arka lambası vardır, böylece insanlar geceleri sürüş konusunda endişelenmeyebilir. Menzilde de oldukça uzundur.
3 Ayrı sürüş moduna sahip olan Geotech M5 Elektrikli Katlanabilen Scooterin sürüş modları Eco, Normal ve Spor olmak üzere 3 kademedir.
Tek tuş ile motoru devreye sokabiliyorsunuz. Açma kapama tuşuna 1 er defa basışta sürüş modlarını değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca aynı tuşa 2 defa basarak ön arka ışıkları açıp kapatabiliyorsunuz. Açma kapama tuşlarına 3 er defa basışta ise km veya mil modunu değiştirebiliyorsunuz.

Bisiklet Görselleri

 

Bisiklet Görselleri