0312 222 12 30
en
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Geotech Bıkes Hakkında

Geotech , bisiklet, bisiklet giyimi ve bisiklet aksesuarları konusunda üretim yapan bir markadır.  Türkiye pazarının yanısıra yurt dışında da faaliyet göstermekte ve bisikletin dünya devi markaları ile aynı pazarda rekabet etmektedir. Kaliteden ödün vermeyen Geotech Bisikletleri bisiklet kadrolarına 6 yıl garanti vererek bir ilki gerçekleştirmiştir. Geotech, bugün dünyanın en büyük markaları ile aynı fabrikalarda ve aynı kalitede üretilmektedir.

Geotech bisikletleri olarak bizleri özel kılan en önemli noktalardan biri de her bir tüketicinin tavsiyesini dikkate almamızdır. Kalite ve fiyat performans oranı çok önemli olduğundan kullandığımız malzeme ve yan ürünlerimizin tamamı dünyanın en iyi markalarından oluşturarak fiyatı minimum seviyede tutuyoruz.

Geotech dünyanın en büyük bisiklet fuarı olan Euro Bike ve Taipe Show fuarlarına katılarak Türkiye’ yi temsil eden ve bu konuda öncülük yapan markadır. Her yıl bu fuarlara katılarak dünya pazarında yerini almaktadır. Bu fuarlarda yeni modellerini tüm dünyaya tanıtmaktadır. Bir çok ülkeye de İhracat yapan Geotech bugün dünyanın en büyük markaları ile rekabet etmektedir.

Ayrıca Geotech Bikes, Türkiye’ de bisiklete öncülük eden Delta Bisiklet markalarından en önemlisi ve en özelidir.

Misyonumuz

  • Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
  • Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,
  • Yurt içi ve yurt dışında bayi ağımızı büyüterek en çok tercih edilen bisiklet markası olmak,
  • Dünyanın en büyük fuarlarında Ülkemizi temsil etmek,

Vizyonumuz

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Firma Tarihçesi

Delta Bisiklet 1992 Yılından beri bisiklet sektörüne hizmet vermektedir. 1994 Yılında ilk resmi faaliyetini göstermeye başladıktan sonra Geotech markası doğdu. Şehir ve tur bisikletlerinin yanı sıra dağ bisikleti modelleri yapmaya başladı. Tüketicinin talebi ile sonraki yıllarda yol bisikleti, tek tekerlekli ve üç tekerlekli bisikletler yapmaya başladı. Türkiye’ ye pazarına ilk elektrikli bisiklet modellerini sunan Geotech markasıdır. Popüler olmaya başladığı dönemde katlanabilir bisikletler ülkemizde yine Geotech markasıyla yerini aldı. Bugün ürün gurupları arasında her tipte bisikletin yanı sıra bisiklet giyimi ve aksesuarları da bulunuyor. Bu ürünlerde hem fiyat hem de kalite anlamında oldukça iddialıyız.

 

Geotech bisikletleri kaç yıl garantilidir?
Geotech bisikletlerinin kadroları 6 yıl garantilidir.
Geotech bisikletlerini test edeceğim yerler var mı?
Delta Bisiklet şubelerinde Geotech bisikletlerini test edebilirsiniz

Kaliteye sahip olmak istiyorsanız en kısa sürede Geotech ile tanışmanızı öneririz